Shopping Cart

Subtotal: $0.00

Filters

0

Campaigns

Sub Category

Brand

Species

CBD: 0 % - 100 %

0%50%100%

THC: 0 % - 100 %

0%50%100%

Terpene

Moods

Weight

All

Filters

Sort:
BACK FORTY - WHITE FREEZE AIO 0.95G
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
85%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-5%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
85%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-5%

BACK FORTY - WHITE FREEZE AIO 0.95G

BACK FORTY
$42.99 /0.95g
$45.25 /g
Excl. Tax
BACK FORTY - PUNCH BOWL AIO VAPE 0.95G
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
85%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-5%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
85%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-5%

BACK FORTY - PUNCH BOWL AIO VAPE 0.95G

BACK FORTY
$42.99 /0.95g
$45.25 /g
Excl. Tax
BACK FORTY - BLUE RASPBERRY 510 0.95G
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
83-85%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
83-85%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

BACK FORTY - BLUE RASPBERRY 510 0.95G

BACK FORTY
$37.99 /0.95g
$39.99 /g
Excl. Tax
BACK FORTY - TIKI TANG AIO 0.95G
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
83-85%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-5%
Hybrid
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
83-85%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-5%

BACK FORTY - TIKI TANG AIO 0.95G

BACK FORTY
$42.99 /0.95g
$45.25 /g
Excl. Tax
BACK FORTY - WATERMELON ICE AIO 0.95G
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
83-85%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-5%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
83-85%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-5%

BACK FORTY - WATERMELON ICE AIO 0.95G

BACK FORTY
$42.99 /0.95g
$45.25 /g
Excl. Tax
BACK FORTY - ICED GRAPE AIO 0.95G
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
83-85%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-5%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
83-85%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-5%

BACK FORTY - ICED GRAPE AIO 0.95G

BACK FORTY
$42.99 /0.95g
$45.25 /g
Excl. Tax
BACK FORTY - PEACH LEMONADE AIO 0.95G
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
83-85%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-5%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
83-85%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-5%

BACK FORTY - PEACH LEMONADE AIO 0.95G

BACK FORTY
$42.99 /0.95g
$45.25 /g
Excl. Tax
BACK FORTY - SOUR CHERRY VAPE 0.95G
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
83-85%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
83-85%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

BACK FORTY - SOUR CHERRY VAPE 0.95G

BACK FORTY
$37.99 /0.95g
$39.99 /g
Excl. Tax
BACK FORTY - SUPER LEMON HAZE VAPE
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
80%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
80%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

BACK FORTY - SUPER LEMON HAZE VAPE

BACK FORTY
$37.99
Excl. Tax
BACK FORTY - KUSH MINT VAPE
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
80%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Hybrid
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
80%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

BACK FORTY - KUSH MINT VAPE

BACK FORTY
$37.99
Excl. Tax
BACK FORTY - CHEMZILLA PR10X0.35G
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
27-33%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-1%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
27-33%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-1%

BACK FORTY - CHEMZILLA PR10X0.35G

BACK FORTY
$26.99 /3.5g
$7.71 /g
Excl. Tax
BACK FORTY - FIRE BREATH PR10X0.35G
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
27-33%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-1%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
27-33%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-1%

BACK FORTY - FIRE BREATH PR10X0.35G

BACK FORTY
$26.99 /3.5g
$7.71 /g
Excl. Tax
BACK FORTY - LEMON DIESEL PR10X0.35G
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
25-31%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-10%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
25-31%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-10%

BACK FORTY - LEMON DIESEL PR10X0.35G

BACK FORTY
$26.99 /3.5g
$7.71 /g
Excl. Tax
BACK FORTY - PINE TAR KUSH PR10X0.35G
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
25-31%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-10%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
25-31%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-10%

BACK FORTY - PINE TAR KUSH PR10X0.35G

BACK FORTY
$26.99 /3.5g
$7.71 /g
Excl. Tax
BACK FORTY - KIEF COATED TASTER PACK IPR
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
24-28%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-5%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
24-28%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-5%

BACK FORTY - KIEF COATED TASTER PACK IPR

BACK FORTY
$29.99
$19.99
Excl. Tax
BACK FORTY - LIQUID IMAGINATION PR10X0.35G
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
24-30%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-1%
Hybrid
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
24-30%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-1%

BACK FORTY - LIQUID IMAGINATION PR10X0.35G

BACK FORTY
$26.99 /3.5g
$7.71 /g
Excl. Tax
BACK FORTY - MANDARIN COOKIES 7G
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
23-29%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-1%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
23-29%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-1%

BACK FORTY - MANDARIN COOKIES 7G

BACK FORTY
$40.99 /7g
$5.86 /g
Excl. Tax
BACK FORTY - BANANA OG PR10X0.35G
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
19-25%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-1%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
19-25%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-1%

BACK FORTY - BANANA OG PR10X0.35G

BACK FORTY
$26.99 /3.5g
$7.71 /g
Excl. Tax