Shopping Cart

Subtotal: $0.00

Filters

0

Campaigns

Sub Category

Brand

Species

CBD: 0 % - 100 %

0%50%100%

THC: 0 % - 100 %

0%50%100%

Terpene

Moods

Weight

All

Filters

Sort:
BOXHOT - DRAGONS BREATH 1G LIQ DMD AIO
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
97-99%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-20%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
97-99%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-20%

BOXHOT - DRAGONS BREATH 1G LIQ DMD AIO

BOXHOT
$39.99 /1g
Excl. Tax
BOXHOT - PEACH OG 1G LIQ DMD AIO
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
97-99%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-10%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
97-99%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-10%

BOXHOT - PEACH OG 1G LIQ DMD AIO

BOXHOT
$39.99 /1g
Excl. Tax
TASTY'S - WATERMELON VAPE 1.2G
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
96-99.6%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-12%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
96-99.6%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-12%

TASTY'S - WATERMELON VAPE 1.2G

TASTY'S
$50.99 /1.2g
$42.49 /g
Excl. Tax
TASTY'S - STRAWBERRY VAPE 1.2G
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
96-99.6%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-12%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
96-99.6%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-12%

TASTY'S - STRAWBERRY VAPE 1.2G

TASTY'S
$50.99 /1.2g
$42.49 /g
Excl. Tax
BOLD GLAZED - WATERMELON SQUEEZE DMDS 510 1G
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
96-98%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-10%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
96-98%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-10%

BOLD GLAZED - WATERMELON SQUEEZE DMDS 510 1G

BOLD GLAZED
$42.99 /1g
Excl. Tax
BOLD GLAZED - MELTED STRWB DMDS 510 1G
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
96-98%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-40%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
96-98%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-40%

BOLD GLAZED - MELTED STRWB DMDS 510 1G

BOLD GLAZED
$42.99 /1g
Excl. Tax
TASTY'S - TROPICAL 510 VAPE 1.2G
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
96-99.6%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-12%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
96-99.6%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-12%

TASTY'S - TROPICAL 510 VAPE 1.2G

TASTY'S
$41.99 /1.2g
$34.99 /g
Excl. Tax
BOLD GLAZED - WATERMELON SQUEEZE DMDS AIO 1G
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
96-98%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-10%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
96-98%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-10%

BOLD GLAZED - WATERMELON SQUEEZE DMDS AIO 1G

BOLD GLAZED
$42.99 /1g
Excl. Tax
BOLD GLAZED - ELECTRIC BLUE DMDS 510 1G
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
96-98%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-40%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
96-98%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-40%

BOLD GLAZED - ELECTRIC BLUE DMDS 510 1G

BOLD GLAZED
$42.99 /1g
Excl. Tax
TASTY'S - GRAPE 510 VAPE 1.2G
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
96-99.6%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-12%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
96-99.6%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-12%

TASTY'S - GRAPE 510 VAPE 1.2G

TASTY'S
$41.99 /1.2g
$34.99 /g
Excl. Tax
GOOD SUPPLY MONSTERS - GRAPE DADDY KUSH 1.5G
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
96-99.9%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-90%

GOOD SUPPLY MONSTERS - GRAPE DADDY KUSH 1.5G

GOOD SUPPLY MONSTERS
$41.99 /1.5g
$27.99 /g
Excl. Tax
GOOD SUPPLY MONSTERS - SUPER LEMON GUY 1.5G
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
96-99.9%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-90%

GOOD SUPPLY MONSTERS - SUPER LEMON GUY 1.5G

GOOD SUPPLY MONSTERS
$41.99 /1.5g
$27.99 /g
Excl. Tax
WEED ME MAX - LEMON LIME SLUSH 1G
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
95-98%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-10%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
95-98%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-10%

WEED ME MAX - LEMON LIME SLUSH 1G

WEED ME MAX
$47.99 /1g
Excl. Tax
WEED ME MAX - SEEDLESS GRAPE 1G
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
95-98%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-10%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
95-98%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-10%

WEED ME MAX - SEEDLESS GRAPE 1G

WEED ME MAX
$47.99 /1g
Excl. Tax
JUICY HOOTS - MELON GULP 1G AIO
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
95-99%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-10%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
95-99%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-10%

JUICY HOOTS - MELON GULP 1G AIO

JUICY HOOTS
$39.99 /1g
Excl. Tax
JUICY HOOTS - BLUE CHERRY 1G AIO
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
95-99%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-10%
Hybrid
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
95-99%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-10%

JUICY HOOTS - BLUE CHERRY 1G AIO

JUICY HOOTS
$39.99 /1g
Excl. Tax
WEED ME MAX - MANGO BLUEBERRY VAPE 1G
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
95-98%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-10%
Hybrid
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
95-98%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-10%

WEED ME MAX - MANGO BLUEBERRY VAPE 1G

WEED ME MAX
$47.99 /1g
Excl. Tax
WEED ME MAX - WATERMELON MINT VAPE 1G
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
95-98%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-10%
Hybrid
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
95-98%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-10%

WEED ME MAX - WATERMELON MINT VAPE 1G

WEED ME MAX
$47.99 /1g
Excl. Tax
WEED ME MAX - KEY LIME LIQUID DIAMOND VAPE1G
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
95-98%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-10%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
95-98%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-10%

WEED ME MAX - KEY LIME LIQUID DIAMOND VAPE1G

WEED ME MAX
$47.99 /1g
Excl. Tax
ENDGAME - BIRTHDAY BASH CART 0.95G
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
94.737-100%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-50%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
94.737-100%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-50%

ENDGAME - BIRTHDAY BASH CART 0.95G

ENDGAME
$37.99 /0.95g
$39.99 /g
Excl. Tax
BOLD GLAZED - MIDNIGHT BERRIES DMDS AIO 1G
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
94-98%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
10%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
94-98%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
10%

BOLD GLAZED - MIDNIGHT BERRIES DMDS AIO 1G

BOLD GLAZED
$42.99 /1g
Excl. Tax
BOLD GLAZED - JUICY PINEAPPLES DMDS AIO 1G
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
94-98%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
10%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
94-98%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
10%

BOLD GLAZED - JUICY PINEAPPLES DMDS AIO 1G

BOLD GLAZED
$42.99 /1g
Excl. Tax
HIWAY - MELON MOTORCADE VAPE 1.2G
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
93.6-99.96%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-36%
Blend
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
93.6-99.96%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-36%

HIWAY - MELON MOTORCADE VAPE 1.2G

HIWAY
$38.88 /1.2g
$32.40 /g
Excl. Tax
ENDGAME - BANANA OG X KUSH MINTS VAPE
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
93-99%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-50%
Hybrid
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
93-99%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0-50%

ENDGAME - BANANA OG X KUSH MINTS VAPE

ENDGAME
$37.99
Excl. Tax